מטבחים יוקרתיים הם מטבחים המשלבים מספר גורמים, חומרי גלם באיכות גבוהה, רמת גימור גבוהה, נוחות, פונקציונאליות ומעל הכול, התאמה אישית בהתאם לטעם של כל דייר, לצרכים שלו ולנתונים של החלל שבו ייבנה המטבח. מטבח יוקרתי יכול להיבנות בכל סגנון שתבחרו, בסגנון קלאסי, בסגנון כפרי, בסגנון פרובנס, מודרני ועוד.

מה גורם למטבחים פשוטים להיות מטבחים יוקרתיים?

מטבח יוקרתי הוא מטבח המתוכנן ומעוצב לכל אחד בהתאמה אישית. מטרת העיצוב היוקרתי הוא להעניק לדיירים מטבח המתאים לסגנון החיים שלהם, להרגלי הבישול,  למספר האנשים הגרים בדירה ומעל הכול למרב את החוויה של הבישול ושל השהות במטבח.

רוצים לבנות מטבח יוקרתי – קבלו מספר טיפים

* המטבח צריך להיות מרווח ונוח לעבודה. את הכיור מומלץ למקם בין התנור לבין המקרר ולשמור על רווח של לפחות מטר בין אביזר אחד לשני.
* אם בניתם אי בתוך המטבח, חשוב להקפיד על רווח של לפחות מטר ועשרים בין האי לבין ארונות המטבח כדי שהמגירות או הארונות יוכלו להיפתח בקלות.
* מטבחים יוקרתיים הם מטבחים המציעים מגוון פתרונות אחסון. עד שלא תתנסו, לא תבינו כמה חשיבות יש למקומות האחסון בכל מטבח. מעצב מקצועי יסייע לכם לנצל את שטח המטבח ככל האפשר ולמקסם את פתרונות האחסון.
* אם המטבח שלכם לא מוצף באור טבעי, הקפידו לבחור פתרונות תאורה מתאימים. את גופי התאורה רצוי למקם במרכז החדר כדי שיטילו אור על כל שטח המטבח.

חברת "Prairie" מטבחים מתמחה בסגנונות שונים של מטבחי יוקרה, אחד מהם ודאי יתאים גם לכם!

עיצוב מטבח בסגנון יוקרתי מאפשר אינסוף עיצובים ואופציות. אפשר להשתמש במגוון של חומרי גלם, עץ מלא, זכוכית, אלומיניום ועוד, אך בתנאי שכולם איכותיים ועמידים, אפשר לבחור בצבעים שונים, לשלב בין צבעים או בין חומרי גלם שונים ולבחור סגנון מתוחכם  ומיוחד או מינימליסטי ופשוט. בכל סוג של חומר גלם שתבחרו, חשוב לבחור בחומרי גלם  בעלי עמידות גבוהה לשינויים של טמפרטורה, ללחות, למים ולרטיבות.

מטבחים יוקרתיים הם מטבחים המאופיינים בפרקטיות ובנוחות. במטבחים אלו יהיו משטחי עבודה גדולים ונוחים, חלונות גדולים שיאירו את המטבח באור טבעי והרבה מקומות אחסון. כל המגירות ינועו בקלות על המסילות, הצירים של הארונות יהיו חזקים ויאפשרו פתיחה נוחה ושקטה של דלתות הארון.

המחיר אינו קובע את יוקרת המטבח. אם תשכילו לעצב מטבח נוח, פונקציונאלי ואסתטי, גם במחיר זול, תוכלו גם אתם ליהנות ממטבח משודרג ויוקרתי שיעניק לכם חווית בישול מצוינת.